Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Łosino

Łosino, pomorskie

  • 899 000 zł
  • 125,50 m²
  • 7 163,35 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta

Skontaktuj się

Dom Łosino

Łosino, pomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

899 000 zł

125,50 m²

7 163,35 zł/m²

Dom Łosino

Zaktualizowane: 16 maja 2026

899 000 zł 125,50 m² 7 163,35 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
435 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

435 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (7 163,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 125,50 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2011
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 435 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Wyposażenie: zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: kominek – płaszcz wodny, kolektory słoneczne, gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 86,72 kWh/m² na rok; końcową (EK): 135,21 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 116,11 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0204 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 25,97 %
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 125,5 m², położony w bardzo spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łosino. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 435 m².
PARTER:
przestronny salon z aneksem kuchennym
łazienka
hol
pomieszczenie gospodarcze